Objednávka online

Čištění čalouněného nábytku

Čištění čalouněného nábytku

Čištění čalouněného nábytku v Praze - je služba, kterou si můžete objednat u specializované úklidové firmy «Detai Cleaning».

Čištění čalouněného nábytku je poměrně složitý a časově náročný proces, který vyžaduje určité odborné dovednosti. Nesnažte se eliminovat znečištění sami, tak můžete svému nábytku ještě více ublížit a vyvolat jeho předčasné stárnutí. Lepší je se obrátit na profesionály, kteří objektivně ohodnotí vzniklou situaci a najdou optimální řešení. Budou moci vybrat takové čisticí prostředky a metody čištění, které prodlouží život vašemu čalouněnému nábytku.

Pro citlivé materiály, jako je např. samet, se používají jemné čisticí prostředky a suché čištění.

Čištění čalouněného nábytku – před:

Čištění čalouněného nábytku – po:

Čištění čalouněného nábytku doma u zákazníka

Služba s názvem Čištění čalouněného nábytku doma je nejlepší volbou, jak vrátit Vašemu nábytku původní čistotu a svěžest. Zákazník má v tomto případě možnost samostatně řídit celý proces čištění a kontrolovat jeho kvalitu. Pokud si objednáte profesionální čištění nábytku u firmy Detai Cleaning, můžete si být jisti, že vše bude provedeno na nejvyšší úrovni.

Naši odborníci při své práci používají nejlepší vybavení, které lze díky své kompaktnosti používat v jakémkoli interiéru. Čištění nábytku se provádí s použitím profesionálních strojů, které odstraňují jakékoliv znečištění a neškodí těm, kteří nábytek používají (ani dětem a zvířatům).

Čištění čalouněného nábytku doma, ve městě Praha, se provádí v několika etapách. Nejprve pomocí účinného odstraňovače skvrn lokálně ošetříme jednotlivá znečištění, a pak už se čistí celý nábytek. Naši specialisté navíc provádí také profesionální čištění dřevěného nábytku a také čištění kůže. Použití nejnovějších technologií nám umožňuje bojovat nejen s povrchními nečistotami, ale i s nečistotami a bakteriemi, které se hromadí uvnitř nábytku.